loader image

BB Glow

BB Glow Nedir ?

Kalıcı makyaj işlemleri arasında sayılmayan BB Glow, cildini kimyasal içeriklere karşı korumak isteyen, cilt sorunları olan ve ten makyajı zahmetine girmek istemeyenlerin ilk tercihi.

BB Glow, ciltte ışıldayan ve pürüzsüz bir fondöten etkisi yaratan bir uygulama. Kalıcılığı 1 yıl olan bu işlem esnasında kullanılan özel serumların yoğun miktarda B3 vitamini içermesi, cildi nemlendirir. Böylelikle cilt kusurlarının kapatılması üzerine kullanılan yoğun ten ürünlerine ihtiyaç ortadan kalkar; kusursuz ve doğal bir cilt görüntüsüyle buluşulur.

Serumlar, etkili bir UV filtresi olan B3 vitamini içeriğiyle 10 gün aralıklarla 3 kür uygulanır. BB Glow prosedürünün ilk adımı, cildi temizlemek için klasik kabin bakımı ve cildi ölü hücrelerden arındırmak adına peeling. Derinlemesine temizlenen cilde uygulama esnasında herhangi bir acı hissetmeden yapılır. Cilde uygun tonda seçilen özel serum,  cildin üst tabakası olan epidermisin altına itilir ve deri altında hücre yenilenmesi tetiklenir.

BB Glow aynı zamanda bir cilt terapisidir. B3 vitamini, bitki özleri, aminoasitler ve cildin ihtiyaç duyduğu proteinleri içeren serumlar  cildin alt tabakalarına ulaştıkça ciltteki ton eşitsizlikleri ve lekeler,  akne ve sivilce izleri, yara dokular, göz altı morlukları ve göz çevresindeki koyulaşmalar, cilt yüzeyinde belirgin halde bulunan kılcal damar görünümü, ince kırışıklıklar ve  güneşin verdiği hasar bu uygulama ile giderilir.

Bizimle İletişime Geçin !

Siz Değerli Müşterilerimizin Merak Ettiklerini ve Sorularını Yanıtlamaktan Mutluluk Duyuyoruz.Herhangi bir sorunuz veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.