loader image

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme Nedir ?

Günümüzde birçok insan bölgesel incelme amacıyla çeşitli yöntemlere başvurur. Vücudun bazı bölgelerinde dirençli yağ tabakalarının bulunması kötü bir görüntüye sebebiyet verdiği gibi kişilerde rahatsızlığa neden olur. Genetik ve çevresel faktörlerden dolayı yaşanan hormonsal bozukluklar kilo almaya neden olur. Özellikle yanlış beslenme şekli ve bilinçsiz bir şekilde kullanılan ilaçlar vücudun orantısız bir şekilde kilolu durmasına ve yağ birikintisine neden olur.

Günümüzde geliştirilen teknolojik cihazlar sayesinde bölgesel incelme mümkündür. Bu cihazlar yardımıyla yağ tabakası ve kilonun yoğunlaştığı bölgelerde zayıflama işlemi için çeşitli teknikler kullanılır. Bölgesel incelme uygulaması daha çok göbek kol bacak ve basen gibi yağ depolarının fazla olduğu bölgelerde uygulanır. Hastanın ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda kullanılacak teknik ile beraber bölgesel zayıflama işlemine başlanılır.

Düzgün ve orantılı vücut hatlarına sahip olmak isteyen kişiler bölgesel incelme yöntemleri sayesinde istedikleri görünüme kavuşurlar. Bölgesel incelmevücudun bazı bölgelerinde oluşan yağ birikmelerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır. Bu uygulama sayesinde kol, bacak, bel, karın, basen gibi bölgelerde fazla yağlar tercih edilen yönteme bağlı olarak sorunsuz bir şekilde giderilir. Teknolojik cihazlar sayesinde bölgesel incelme konusunda önemli başarılar kat edilmiştir.

Çünkü birçok kişi rahatsızlık duyduğu bölgelerdeki fazla yağları yok etmek için düzenli olarak spor ve egzersiz yaparak diyet programı uygularlar. Fakat her ne kadar bu programlara sıkı sıkıya bağlı kalınsa da istenilen sonucu elde etmek bazen zor olabiliyor. Bu yüzden daha kalıcı ve pratik teknikler kullanmak gerekir.

Bizimle İletişime Geçin !

Siz Değerli Müşterilerimizin Merak Ettiklerini ve Sorularını Yanıtlamaktan Mutluluk Duyuyoruz.Herhangi bir sorunuz veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.