loader image

Kaş Laminasyonu

Kaş Laminasyonu Nedir ?

Kaş laminasyonu, kaşların uzun süreli şekillendirilmesini sağlayan kaş bakım işlemidir. Kaşların yukarı doğru sabit kalmasını sağlarken bir yandan da kaşların daha taranmış ve şekilli görünmesine yardımcı olur. Bazı sert kaş kılları ters yöne doğru uzayabiliyor veya içe doğru kıvrılabiliyor. Kaş laminasyonu, bu gibi inatçı kaşların şekillendirilmesini sağlayarak daha düzgün uzayan gür kaşlara sahip olmana yardımcı olur. Kaş laminasyonu yarı kalıcı bir işlemdir, ortalama ömrü 6-8 hafta arasındadır.

Kaş Laminasyonu Nasıl Uygulanır ?

Kaş laminasyonu işlemi için ilk olarak kaşların özel kaş şampuanıyla yıkanıyor ve temizleniyor. Makyaj artıklarından arındıktan sonra primer ile kaş laminasyonu için baz oluşturulur. Kaşlarına istenilen şekil verildikten sonra iki özel yapıştırıcı solüsyon sürülür ve beklenir.

Kaş laminasyonu uygulamasında dilersen kaş boyama da yaptırabilirsin. Fakat kaşlarının aralarındaki boşluklar doldurulmaz. Uygulama sonrasında kaş tellerine botoks bakım yapılarak daha güçlü kaşlara sahip olman amaçlanıyor. Kaş botoksu enjeksiyonla yapılmıyor, kaşlara yapılan protein içerikli bir bakım sayesinde kaşların gürleşmesini hedefliyor. Kaş laminasyonu yaptıranlar ilk ay kaşlarının sabit kaldığını daha sonra işlemin etkisinin ikinci aya doğru azaldığını söylüyorlar. Kaş laminasyonu fiyatlarını düşündüğünde oldukça az bir süre kaşlarında bu etkiyi görebiliyorsun. Kaş laminasyonun etkilerininbaşında kaşların daha düzgün görünmesi, aşağı düşmemesi ve kaşların taranmış görünmesi geliyor.

Bizimle İletişime Geçin !

Siz Değerli Müşterilerimizin Merak Ettiklerini ve Sorularını Yanıtlamaktan Mutluluk Duyuyoruz.Herhangi bir sorunuz veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.