loader image

Jel Tırnak Eğitimi

Jel Tırnak Eğitimi

Jel Tırnak Eğitimleri, hijyen, tırnak anatomisi ve tırnak hastalıkları eğitimini kapsayan; mesleki teori eğitimi ile başlamaktadır. Programlarımızda, genel olarak mesleğin gerektirdiği her sistem ve teknik konu işlenmektedir.

Protez tırnak eğitimlerinde tırnak formları (kare küt tırnak -balerin tırnak -badem tırnak- stiletto tırnak- oval tırnak ) doğru törpü teknikleri, tips sistem jel ile tırnak uzatma, şablon sistem jel ile tırnak uzatma, poly jel sistem ile tırnak uzatma çalışmaları yapılmakta; en kolay teknik yöntemleri ile öğretilmektedir.

Tırnak yapım malzemesi olarak Jel ile tırnak yapma, akrilik ile tırnak yapma poly jel ile tırnak yapma canlı modeller üzerinde uygulamalı öğretilmektedir. Kalıcı oje ve tırnak süsleme yine bu müfredat içerisinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Online eğitim olarak verilmesi mümkün değildir.

Protez tırnak kursu manikür- pedikür modülünü de içermiyor ise kesinlikle jel tırnak eğitimleri eksik ve işlem yetersizdir. Çünkü mesleği tamamlayan, kusursuz olmasını sağlayan en önemli konularından biri alınacak manikür eğitimidir. 

Bizimle İletişime Geçin !

Siz Değerli Müşterilerimizin Merak Ettiklerini ve Sorularını Yanıtlamaktan Mutluluk Duyuyoruz.Herhangi bir sorunuz veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.