loader image

Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı Makyaj eğitimi temel tekniklerden başlayarak profesyonel teknikleri canlı model uygulamaları ile deneyim kazanımı sağlayarak Kaş – Dudak – Göz bölgelerinde uygulanan “Microblading – Kıl Atım” , “Pudralama” , “Dudak Pigmentasyon” , “Eyeliner & Dipliner” ve “Nötrleme” işlemlerinde uzmanlaşmış profesyonellerin yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitim sürecinde kullanılacak olan tüm profesyonel cihazlar, ürünler ve malzemeler sınıf içerisinde eksiksiz bir şekilde yer almaktadır. Tüm öğrenciler eğitim boyunca akademi tarafından sağlanan malzemeler ile uygulamalarını yaparlar, ek olarak bir ürün / malzeme getirmeleri gerekmemektedir.

Eğitim süreçlerini tamamlayan katılımcılar ek olarak “canlı model uygulama günlerimize” katılarak el pratikliklerini daha fazla geliştirir ve böylece eksiksiz bilgi ve güçlü donanıma sahip olarak eğitim süreçlerini tamamlamış olurlar.

Bizimle İletişime Geçin !

Siz Değerli Müşterilerimizin Merak Ettiklerini ve Sorularını Yanıtlamaktan Mutluluk Duyuyoruz.Herhangi bir sorunuz veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.